PAR MUMS

Korporācija „Latteps” izveidota 1991. gadā.

Vairāk nekā 20 gadu pieredze naftas un gāzes objektu, rūpniecības objektu un civilajā būvniecībā.

Uzņēmuma speciālisti strādā 11 Eiropas, Amerikas, Āzijas un Āfrikas valstīs.

Korporācija „Latteps” izveidota 1991. gadā. Jau no pirmās pastāvēšanas dienas tā ir deklarējusi darbības galvenos virzienus, kas ar katru gadu arvien paplašinās. Korporācija „Latteps” ir sevi pieteikusi kā profesionāli industriālās būvniecības jomā.

Daudzu gadu pieredze naftas ķīmijas objektu, naftas un gāzes pārstrādes kompleksu, kā arī hidrotehnisko un civilo objektu būvniecības un remonta jomā garantē kompleksu projektu īstenošanu līdz pat to nodošanai ekspluatācijā.

Korporācijas rīcībā esošās modernās iekārtas, augtas kvalifikācijas speciālisti, inovatīvu tehnoloģiju izmantošana ļauj piedāvāt augstu kvalitāti, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem.

Mūsu pastāvīgie un galvenie pasūtītāji: uzņēmums „NESTE” ‒objekti Rīgā un Lomonosovā, sabiedrība „Peterburgskij ņeftjanoi terminal” («Петербургский нефтяной терминал»), uzņēmums „STATOIL” (Norvēģija), specializētais uzņēmums „LATROSTRANS” ‒objekti Latvijā un Krievijā, zviedru kompānija „AGA” ‒objekti Krievijā (Balašihā un Kiriši), kompānija „Lukoil” ‒objekti Krievijā, kompānija „Gazprom”, kompānija „SONATRACH” ‒objekti Alžīrā, Libānas valsts naftas kompānija, Irānas AES Bušerā, Ustjkamenogorskas HES, Odincovas degvielas kompānija un daudzi citi.

Uzņēmuma speciālisti strādā 11 Eiropas, Amerikas, Āzijas un Āfrikas valstīs.

KONTAKTI

Tālrunis: +371 29998881

Fax: +371 65422326

latteps@latteps.com

© 2018 LATTEPS

webbaltic.com

PAKALPOJUMI

NAFTAS UN GĀZES OBJEKTU BŪVNIECĪBA

NAFTAS ĶĪMIJAS TEHNOLOĢIJAS

PRETKOROZIJAS AIZSARDZĪBA

TRANSPORTA INFRASTRUKTŪRA

CIVILĀ BŪVNIECĪBA

RŪPNIECĪBAS OBJEKTU BŪVNIECĪBA